Taylor Swift - Look What You Made Me Do


Музички времеплов
  • 1992 - US No.1 Mariah Carey 'I'll Be There'
  • 1999 - UK No.1 Vengaboys 'Boom, Boom, Boom, Boom!'
  • 1997 - Lawrence Payton од Four Tops умира на 59 години од рак на белите дробови.
  • 1960 - Роден е Chris Gibson од Gibson Brothers (1979 UK No.5 'Que Sera Mi Vida').
  • 1955 - Роден е Michael Anthony, басист во Van Halen (1984 USА No.1 & UK No.7 'Jump').
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје