MTV Awards Rome 2004

Музички времеплов
  • 1992 - USА No.1 Boyz II Men 'End Of The Road'
  • 1992 - INXS го добиваат првиот британски бр.1 албум 'Welcome To Whoever You Are'.
  • 2000 - На David Bowie и сопругата Iman им се раѓа првото дете, ќерката Alexandria Zahra Jones.
  • 1987 - UK No.1 Michael Jackson & Siedah Garrett ' I Can't Stop Loving You'
  • 1999 - UK No.1 Westlife 'If I Let You Go'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје