Лига на шампиони / Тотенхем - Интер 2010

Музички времеплов
  • 1956 - UK No.1 Doris Day 'Whatever Will Be, Will Be'
  • 1960 - Роден е Calvin Hayes од Johnny Hates Jazz (1987 UK No.5 'Shattered Dreams').
  • 2003 - Dido започнува 4-неделен престој на првото место на британската албумска листа со ‘Life For Rent’.
  • 1965 - UK No.1 Beatles 'Help!'
  • 1978 - USА No.1 Rolling Stones 'Miss You'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје