Галерии

Музички времеплов
  • 1981 - UK No.1 Joe Dolce 'Shaddap You Face'
  • 1960 - USА No.1 Percy Faith 'Theme From A Summer Place'
  • 1997 - Blur доаѓаат на првото место на британската албумска листа со 'Blur'.
  • 1997 - Jennifer Lopez се мажи со Ojani Noa. Парот ќе се раздели по една година.
  • 1992 - UK No.1 Shakespear's Sister 'Stay'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје