Емисии


Spinnin Session

Петок од 21:00 до 22:00
Музички времеплов
  • 1981 - USА No.1 Diana Ross & Lionel Richie 'Endless Love'
  • 1992 - INXS го добиваат првиот британски бр.1 албум 'Welcome To Whoever You Are'.
  • 1999 - UK No.1 Westlife 'If I Let You Go'
  • 2004 - UK No.1 3 Of A Kind 'Baby Cakes'
  • 1992 - USА No.1 Boyz II Men 'End Of The Road'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје