Најбарани 24.10.2017


1
Еден ден
Камелеон
68
2
Кога си до мене
Нена
18
3
Време
Sarah Mace
12
4
Look What You Made Me Do
Taylor Swift
7
5
Луд сум по тебе
Александар Тарабунов
4
6
Dusk Till Dawn
Zayn Malik feat. Sia
4
7
Lonely Together
Avicii feat. Rita Ora
3
8
Не сакам да знам
Beta House
3
9
Havana
Camila Cabello feat. Young Thug
3
10
Whatever It Takes
Imagine Dragons
2
11
Rockstar
Post Malone feat. 21Savage
2
12
Back To You
Louis Tomlinson (feat. Bebe Rexha & Digital Farm Animals)
2
13
My Love
Wale, Major Lazer, WizKid, and Dua Lipa
2
14
Money
Leisure
1
15
My Man
Parov Stelar
1
16
Keep Up feat. J.U.D.G.E. (Original Mix)
Noir
1
17
Perfect
Ed Sheeran
1
18
Feel It Still
Portugal. The Man
1
19
Shed My Skin' (Extended Mix)
Eelke Kleijn ft. Therese
1
20
Wish I Knew You
The Revivalists
1
Музички времеплов
  • 1973 - John Lennon започнува парница против американската влада, обвинувајќи ја дека му го прислушкува телефонот.
  • 1999 - UK No.1 Westlife 'Flying Without Wings'
  • 1973 - Членот на Rolling Stoneѕ, Keith Richards, добива парична казна поради поседување канабис, кинески хероин, таблети и револвер во својот дом во Челси.
  • 1998 - UK No.1 Spacedust 'Gym and Tonic'
  • 1970 - Santana го добиваат првиот америкаснки бр.1 албум 'Abraxas'. Black Magic Woman
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје