Емисии


Музички времеплов
  • 1987 - UK No.1 Mel and Kim 'Respectable'
  • 2004 - Usher го добива вториот британски бр.1 албум ‘Confessions’.
  • 1970 - UK No.1 Simon & Garfunkel 'Bridge Over Troubled Water' (единствен UK No.1 за дуото)
  • 2001 - Артистот порано познат како Puffy и Puff Daddy изјавува за MTV дека во иднина сака да биде нарекуван P. Diddy.
  • 1981 - USА No.1 Blondie 'Rapture'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје