Галерии

Музички времеплов
  • 1988 - На концерт во Лос Анџелес, Stevie Wonder е прогласен за MusiCares Личност на годината.
  • 2004 - USА No.1 Usher feat Lil Jon & Ludacris 'Yeah'
  • 1981 - UK No.1 Joe Dolce 'Shaddap You Face'
  • 1962 - UK No.1 Elvis Presley 'Rock-A- Hula Baby / Cant Help Falling In Love'
  • 1960 - USА No.1 Percy Faith 'Theme From A Summer Place'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје