Во живо Интернет канали

Музички времеплов
  • 1973 - USА No.1 Diana Ross 'Touch Me In The Morning'
  • 1951 - Роден е John Rees од Men At Work.
  • 2002 - UK No.1 Sugababes 'Round Round'
  • 1979 - USА No.1 Chic 'Good Times'
  • 1982 - Градот Ливерпул 4 улици ги именува според четворицата Beatles-и: John Lennon Drive, Paul McCartney Way, George Harrison Close и Ringo Starr Drive.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје