Антена 5 Тим

Томи

Томислав Јовановски

Систем администратор

tomi@antenna5.fm
Стил
Фаворити
Специјалност
Песни

Галерија Цела галерија

Музички времеплов
  • 2004 - USА No.1 Usher feat Lil Jon & Ludacris 'Yeah'
  • 1975 - USА No.1 Average White Band 'Pick Up The Pieces'
  • 1977 - Роден е пејачот и текстописец, поранешен армиски капетан James Blunt. (2005 UK No.1 'You're Beautiful'; 2005 UK No.1 албум 'Back To Bedlam').
  • 1975 - UK No.1 Steve Harley and Cockney Rebel 'Make Me Smile (Come Up And See Me)'
  • 1960 - USА No.1 Percy Faith 'Theme From A Summer Place'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје