Parov Stelar - My Man


Музички времеплов
  • 1997 - Jennifer Lopez се мажи со Ojani Noa. Парот ќе се раздели по една година.
  • 1975 - USА No.1 Average White Band 'Pick Up The Pieces'
  • 1981 - UK No.1 Joe Dolce 'Shaddap You Face'
  • 2004 - UK No.1 Busted 'Who’s David'
  • 1960 - USА No.1 Percy Faith 'Theme From A Summer Place'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје