Топ Листи


Музички времеплов
  • 1983 - UK No.1 Duran Duran 'Is There Something I Should Know'
  • 1988 - UK No.1 Aswad 'Don't Turn Around'
  • 2000 - UK No.1 Melanie C 'Never Be The Same The Again'
  • 1980 - Police стануваат западна поп група по 10 години што одржува концерт во Бомбај.
  • 2000 - Santana започнува двонеделен престој на првото место на британската албумска листа со 'Supernatural.'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје