Емисии


Novy Show

One hour show with DJ Tom Novy
Недела од 00:00 до 01:00
Музички времеплов
  • 2004 - UK No.1 Busted 'Who’s David'
  • 1992 - UK No.1 Shakespear's Sister 'Stay'
  • 2004 - Norah Jones започнува 6-неделен престој на првото место на американската албумска листа со вториот албум ‘Feels Like Home’.
  • 2004 - USА No.1 Usher feat Lil Jon & Ludacris 'Yeah'
  • 1997 - UK No.1 No Doubt 'Don't Speak'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје