Во живо Интернет канали

Музички времеплов
  • 1961 - Роден е The Edge, со вистинско име Dave Evans, гитарист во U2.
  • 1992 - UK No.1 Snap! 'Rhythm Is A Dancer'
  • 1963 - UK No.1 Searchers 'Sweets For My Sweet'
  • 1987 - USА No.1 U2 'I Still Haven't Found What I'm Looking For'
  • 1992 - USА No.1 Madonna 'This Used To Be My Playground'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје