Најбарани 18.01.2021


1
Обично необичен ден
Каролина Гочева
51
2
Home
Adriatique & Marino Canal feat. Delhia De France
37
3
Те спомнувам
Ареа
35
4
Skopje Forever
Nikeja
17
5
I Feel Loved (Armen Miran Edit)
Depeche Mode
16
6
Не ме моли
Ayana
15
7
Ана
Суперхикс
13
8
Solar Sail (Original Mix)
DAVI
7
9
Alone (Original Mix)
Tale Of Us
6
10
Wave Rider
Fideles
5
11
Dark Aster
Hunter Game
5
12
Grizzly (Original Mix)
Valdovinos feat. Josefina Barreix
4
13
Lets Go Dancing (Solumun Remix)
Tiga
4
14
For a Feeling feat. Rhodes (Extended Mix)
CamelPhat, ARTBAT
4
15
Last Call (Original Mix)
In Anima
2
16
Afterglow
Ed Sheeran
1
17
Save Your Tears
The Weeknd
1
18
Real Groove (Studio 2054 Remix)
Kylie Minogue & Dua Lipa
1
19
Naughty List
Liam Payne Feat. Dixie D'Amelio
1
20
The Business
Tiesto
1
Музички времеплов
  • 1993 - Elton John го обновува директорскиот договор со фудбалскиот клуб Watford FC.
  • 1997 - Текстописецот и продуцент Keith Diamond умира од срцев удар. Напишал повеќе големи хитови, меѓу кои и 'Caribbean Queen' за Billy Ocean.
  • 1993 - Elton John го обновува директорскиот договор со фудбалскиот клуб Watford FC.
  • 1975 - UK No.1 Status Quo 'Down Down' (нивни едниствен бр.1 од над 50 топ 40 хитови)
  • 2004 - Завршува бракоразводниот процес на Jennifer Lopez со вториот сопруг Cris Judd. Се очекува тој од разводот да добие 15 милиони долари.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје