Емисии


Ноќна програма

Водител: DJ Night PC
Музички времеплов
  • 1983 - UK No1 David Bowie “Let’s Dance” 3 w.
  • 1988 - UK No1 Pet Shop Boys “Heart” 3 w.
  • 2000 - UK No1 Craig David “Fill Me In” 1 w.
  • 1989 - басистот на Rolling Stones, Bill Wyman објавува дека ќе се жени со 19 годишната Mandy Smith.
  • 1994 - UK No1 Take That “Everything Changes” 2 w.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје