Емисии


Ноќни патеки

Ноќните патеки ве носат во светот на клубската музика. Доколку сте љубител на оваа музика....ова е вистинската емисија за вас.
Водител: Никифор
Термин: среда од 22 до 24 часот
Музички времеплов
  • 2004 - UK No.1 Busted 'Who’s David'
  • 1981 - UK No.1 Joe Dolce 'Shaddap You Face'
  • 2004 - USА No.1 Usher feat Lil Jon & Ludacris 'Yeah'
  • 1962 - UK No.1 Elvis Presley 'Rock-A- Hula Baby / Cant Help Falling In Love'
  • 1997 - UK No.1 Spice Girls 'Wannabe'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје