3. Michael Buble, Barenaked Ladies and Sofía Reyes - Gotta Be Patient


Музички времеплов
  • 1971 - USА No.1 Bee Gees 'How Can You Mend A Broken Heart'
  • 1982 - UK No.1 Dexy's Midnight Runners 'Come On Eileen'
  • 1960 - Родена е Jacqui O'Sullivan од Bananarama, (им се придружува во 1988 година).
  • 1976 - US No.1 Elton John & Kiki Dee 'Don't Go Breaking My Heart'
  • 1993 - Cypress Hill започнуваат двонеделен престој на првото место на американската албумска листа со 'Black Sunday'.
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје