Like I Love You - Lost Frequencies


Музички времеплов
  • 1969 - USА No.1 Elvis Presley 'Suspicious Minds'
  • 2000 - Robbie Williams се понудува да донира коскена срж за да го спасо животот на своја обожавателка која е болна од леукемија.
  • 1993 - Flavor Flav од Public Enemy уапсен е заради обид за убиство на својот сосед.
  • 1996 - U2 поставуваат линк на интернет страница директно од студиото во Даблин, за обожавателите во живо да можат да го следат снимањето на новиот албум.
  • 1997 - UK No.1 Aqua 'Barbie Girl'
  • Повеќе
Фреквенции
Скопје